NAUKA DLA DZIECI
 
 
 

Nauka windsurfingu dla dzieci odbywa się w formie karnetu na lekcje indywidualne z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są specjalnie dopasowane do każdego dziecka, w zależności od jego wieku, wielkości, chęci i umiejętności. Stosujemy bardzo indywidualne podejście, łącznie z dopasowaniem długości zajęć do możliwości uczestnika. Naukę rozpoczynamy od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy obrotowego trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 10-15 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

 

 

Na specjalne życzenie możemy zaproponować videofilmowanie oraz fotografowanie, co zwiększa efektywność szkoleń oraz pomaga przedstawić i wyjaśnić pojawiające się błędy. Zdjęcia stanowią również super pamiątkę po odbytej nauce.

 

 

Sprzęt

Odpowiednie dobranie sprzętu jest kluczowe podczas nauki zarówno najmłodszych dzieci, jak i młodzieży. Sprzęt do lekcji zawsze dobierany jest idywidualnie poprzez instruktora. Posiadamy specjalną serię desek do nauki dla najmłodszych windsurferów. Deski te mają mniejsze wymiary, jednakże wyporność jest na nich bardzo równomiernie rozłożona, dzięki czemu deska jest łatwa w prowadzeniu, bardzo zwrotna i umożliwia szybkie postępy. Dedykowane dla dzieci żagielki, zaczynające się od 1m wielkości, sprawiają, że nauka jest jak najbardziej efektywna.

Dla maluszków proponujemy dodatkowo system IDO, dzięki któremu żagielek nie wpada do wody i wystarczy odrobina równowagi, aby samodzielnie przepłynąć na desce i poczuć, jak to jest być surferem.

 

 

Wiek

Jeżeli dziecko nie boi się wpadać do wody i potrafi utrzymać się na powierzchni wody w kamizelce asekuracyjnej, może już spróbować pływać na desce. Już 5 latki mogą rozpocząć naukę pod bacznym okiem instruktora, na specjalnym, dedykowanym dla nich sprzęcie.

 

 

 

Ponad 10 lat doświadczenia

 

 

 

CENNIKI obowiązujące w sezonie 2015:

 

 

 

 

LEKCJE 

 

 

 

SZKOLENIA

 

 

   1 osoba   

  

 

   2 osoby   

 

 

   3 osoby   

 

 

1h nauki

(instruktor + sprzęt)  

 

 

110 zł

 

 

195 zł

 

 

265 zł

 

 

Powyższe ceny obowiązują  w weekendy. W dni powszednie 20% taniej!

 

 

 

 

 

KARNETY NA LEKCJE

 

 

 

 

 

 

 

   KARNET 5h SZKOLENIA   

   (instruktor + sprzęt)

 

 

   

      KARNET 10 h SZKOLENIA   

      (instruktor + sprzęt)

 

 

   Obowiązujący

   w dni powszednie  

 

 

 

   375 zł   

  

 

   580 zł

 

 

   Obowiązujący we

   wszystkie dni tygodnia  

 

 

 

440 zł

 

 

680 zł

 

 

 

 

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne) oraz ograniczeniem obowiązywania (wyłącznie w dni powszednie lub niezależnie od dnia tygodnia). 

 

Karnety do wykorzystania do końca bieżącego sezonu!
 
 
 
Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć. 
 
 
 
 
 
 
Uwaga!
 
Na każdego naszego kursanta czeka niespodzianka, ale jaka to niespodzianka, dowiecie się na miejscu!

 

 

 

 

Nie trzeba już na wstępie decydować się na formę szkolenia. Dopiero po pierwszej lekcji można orientacyjnie określić ile zajmie podstawowa nauka, dlatego też doradzamy dokonać wyboru formy kursu dla dziecka, po pierwszym wyjściu na wodę.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

logo Lsurflogo Lsurflogo Lsurf