Stefan Leciejewski

Stefan Leciejewski

Właściciel szkoły LSURF. Oddany swojej pasji od ponad 10 lat promuje windsurfing nad Jeziorem Zegrzyńskim i nie tylko. Założyciel firmy produkującej deski Puls Boards.

Ania Leciejewska

Ania Leciejewska

Odpowiedzialna za wszystkie sprawy formalne w naszej szkole. Również zapalona windsurferka, pobija rekordy szybkości w schodzeniu na wodę.

Sławek

Sławek

Nauczyciel wychowania fizycznego i specjalista od zajęć korektywy, prowadzonych w warszawskich przedszkolach. Poprzez dwudziestoletnie doświadczenie, radzi sobie z najbardziej opornymi kursantami.

Filip

Filip

Student architektury. Potrafi dotrzeć do każdego i obudzić w nim chęć do pływania na desce. Nieważne ile ten ktoś ma lat. Filip udziela się też w firmie Puls Boards.

Mateusz

Mateusz

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zawsze zaangażowany w prowadzone lekcje, gdyż chce, żeby kursanci wynieśli jak najwięcej. Mateusz jest również wychowawcą na naszych półkoloniach.

Olek

Olek

Student AWF w Warszawie. Ma bardzo dobry kontakt z młodszymi kursantami ale starsi, też go chwalą. Olek jest odpowiedzialny za zajęcia w LSURF Club.

Piotrek

Piotrek

Student warszawskiej AWF. Określa się sam jako deskowego zajawkowicza. Spokojny i opanowany instruktor. Polubią go młodsi, jak i starsi kursanci. Jego drugą deską jest Skimboard.

Konrad

Konrad

Zawsze uśmiechnięty student historii, oraz lekkoatleta. Kursanci z jego lekcji wychodzą zadowoleni z poczynionych postępów. Tylko burza zatrzymuje go przed wyjściem na wodę.

logo Lsurflogo Lsurflogo Lsurf