KAŻDEGO NAUCZYMY WINDSURFINGU  to nasze motto!
 

 

Każde szkolenie windsurfingowe odbywa się w towarzystwie doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Nauka może odbywać się w formie karnetu na lekcje indywidualne z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są ściśle dopasowane do poziomu zaawansowania, a godziny zajęć wybieracie sami.

 

 

W zależności od stopnia zaawansowania, w pierwszej kolejności kursant rozpoczyna naukę od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy obrotowego trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 10-15 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

 

 

W zależności od potrzeb, nasi kursanci w cenie kursu mają zapewnioną piankę, kapok oraz na późniejszym etapie szkolenia trapez. Na czas trwania zajęć sprzęt jest ubezpieczony od ewentualnych zniszczeń, a na życzenie kursanta możliwe jest videofilmowane oraz fotografowanie, co jest pomocne przy zaprezentowaniu błędów i zwiększa efektywność szkolenia. 

 

 

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne) oraz ograniczeniem obowiązywania (wyłącznie w dni powszednie lub niezależnie od dnia tygodnia). Dodatkowo proponujemy karnet mieszany 4h+4h (4 godziny z instruktorem + 4h pływania indywidualnego).

 

 

Ponad 10 lat doświadczenia

 

 

 

CENNIKI obowiązujące w sezonie 2015:

 

 

LEKCJE indywidualne:

 

 

 

 

SZKOLENIA

 

 

1 osoba

 

 

2 osoby

 

 

3 osoby

 

 

1h szkolenia  (instruktor+sprzęt)

 

 

110 zł

 

 

195 zł

 

 

265 zł

 

 

 

Od poniedziałku do piątku 20% taniej!

 

 

 

 

 

KARNETY szkoleniowe:

 

5h 4h+4h 10h
Szkolenia w dni powszednie (pon - pt)
375 zł
460 zł
580 zł
Szkolenia przez cały tydzień (pon - niedz)
440 zł
540 zł
680 zł

 

 

 

Karnety do wykorzystania do końca bieżącego sezonu!

 

 

 

Uwaga!
Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.
Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

 

 

 

Nie musisz od razu decydować się na formę szkolenia. Po pierwszej lekcji nasi instruktorzy postarają się orientacyjnie określić, ile czasu kursantowi zajmie podstawowa nauka, by jak najefektywniej i najbardziej optymalnie kosztowo pomóc klientowi w doborze formy kursu.

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

logo Lsurflogo Lsurflogo Lsurf